Artystyczni Goście w grupie "Kwiatuszki"

Dnia 24 maja grupę Kwiatuszków odwiedzili Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej "Latarnia" z Rybnika-Niedobczyc. Goście przygotowali dla przedszkolaków teatrzyk pt. "Calineczka", który to Kwiatuszki nagrodziły gromkimi brawami. Po teatrzyku Kwiatuszki i zaproszeni Goście wspólnie pracowali na niecodziennym dla przedszkolaków materiale plastycznym-glinie. Każdy Kwiatuszek zrobił glinianą miseczkę metodą kuleczkową przy wsparciu naszych Gości. Zajęcia te miały na celu rozwijanie postaw twórczych, wyobraźni oraz ciekawości poznawania świata poprzez realizacje własnych pomysłów w pracach z gliny. Gotowe miseczki teraz się wysuszą i wypalą w specjalnym piecu i wrócą do Kwiatuszków. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i kreatywną zabawę!