Uroczystość z okazji dnia mamy i taty w grupie „Skrzaty”

W poniedziałek 23 maja o godzinie 16:30  z radością powitaliśmy w przedszkolu Rodziców  dzieci z grupy „Skrzaty”. Z okazji zbliżającego się dnia mamy i taty dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały program artystyczny. W tym roku przedszkolaki zabrały mamę i tatę na  wiosenną  łąkę, na której motylki, biedronki oraz żabki tańczyły, śpiewały, recytowały  i grały na instrumentach.  Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po części artystycznej były życzenia, całusy, prezenty, słodki poczęstunek oraz wiele uśmiechów i radości.