Miś Uszatek zamieszkał w kąciku książki w grupie Kwiatuszków

12 maja grupę "Kwiatuszki" odwiedził Miś Uszatek i zamieszkał w kąciku książki. A to wszystko za sprawą Księgarni Orbita z Rybnika. Pani Alinka, która na co dzień pracuje w księgarni odwiedziła nas i przeczytała nam o przygodach Misia z podklapniętym uszkiem. Dzięki tej wizycie Kwiatuszki kształtowały i rozwijały zainteresowania literackie, poczucie szacunku do zabawek i książek. Kolorowe wydanie książeczki zachęciło dzieci do czytania książek.  Czytane przygód Misia i jego przyjaciół kształtowały u dzieci umiejętność uważnego słuchania. Księgarnia Orbita podarowała Kwiatuszkom tę śliczną książeczkę i od dziś Miś Uszatek zamieszkał w naszym kąciku książki. Na pewno jeszcze nie raz będziemy przeżywać jego przygody! Dziękujemy bardzo za odwiedziny, wspólne czytanie i upominki!