Teatrzyk „O Plastusiu, co zabłądził w borze”

W dniu 05.05.2016. naszą Akademię odwiedził teatrzyk „Skrzat”. Dzieci obejrzały przedstawienie „O Plastusiu, co zabłądził w borze”. Wszystkie przedszkolaki z przejęciem śledziły przygody Plastusia, który szukając poziomek w lesie zgubił drogę powrotną. Na szczęście na swojej drodze napotkał skrzata, który pomógł Plastusiowi wrócić do domu. Przedstawienie było bardzo pouczające. Krasnalek pytał dzieci jakie grzyby można zbierać w lesie, czy można zbierać muchomory, jak należy się w lesie zachowywać. Śpiewał ciekawe piosenki o różnych zaletach lasu i o jego mieszkańcach. Za wspaniałą grę aktorską dzieciaki nagrodziły wykonawców gromkimi brawami.