Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie "Kotków"

Dnia 22 marca 2016 r. o godz. 9.45 odbyło się w grupie „Kotków” zajęcie otwarte dla rodziców. Temat nawiązywał do tradycji Świąt Wielkanocnych. Z przygotowanych materiałów plastycznych, przy pomocy rodziców dzieci wykonały kolorowe pisanki. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i radością. Tego typu zajęcie umiliło przedszkolakom oczekiwanie na Święto i wprowadziło w wielkanocny nastrój. Głównym celem zajęcia było tworzenie warunków do bezpośredniej obserwacji swojego dziecka na tle grupy rówieśniczej i stworzenie warunków do wykonania wspólnej pracy plastycznej i czerpania przy tym zadaniu radości.