WARSZTATY Z ZAKRESU EDUKACJI EUROPEJSKIEJ Z RODZICAMI W GRUPIE "GWIAZDECZKI"

31 marca w przedszkolu odbyły się ostatnie warsztaty, "Gwiazdeczki" miały możliwość poznania Holandii – kraju słynącego z wiatraków, tulipanów i sera. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych takich jak: "Wiatraki" oraz "Rowerki", składały z części obrazek. Dowiedziały się, iż Holendrzy często jeżdżą na rowerze, że domy w Holandii są wysokie i mają dużo okien, a także, iż ludzie kiedyś nosili chodaki. Następnie powiedziały rymowankę i wspólnie z rodzicami stworzyli makietę miasta "Amsterdam" wykorzystując różne materiały plastyczne.