ZAJĄCZEK U "ŻABEK"

W środę – ostatnim dniu przed feriami Świąt Wielkanocnych nasz ogródek przedszkolny odwiedził Wielkanocny Zajączek. Zostawił list w którym zaprosił przedszkolaki do szukania słodkiego upominku. W promykach wiosennego słońca, każdy przedszkolak z zaciekawieniem, wśród krzewów szukał pozostawionych przez Zajączka paczuszek Ile przy tym było radości !! Po powrocie nastąpiło otwarcie prezentów, podzielenie słodyczy pomiędzy dzieci i wspólne wielkanocne śniadanie. Dzieci zajadały się babką, jajeczkami, wędliną i różnymi łakociami. Składały też sobie życzenia WESOŁYCH, ZDROWYCH ŚWIĄT.