"Gwiazdeczki" spożywają śniadanie wielkanocne i malują jajka

Dzieci z grupy "Gwiazdeczki" 21 marca przyniosły do przedszkola ulubione przysmaki wielkanocne. Wszyscy w doskonałym nastroju zajadali jajeczka, serki, szyneczki, kanapeczki i inne pyszności. Na koniec każdy dostał kawałek baby. Natomiast we wtorek 22 marca dzieciaki malowały jajka. Każde jajeczko było inne (jedne w kropki, drugie w paski), wszystkie kolorowe. Następnie Gwiazdki włożyły je do swoich koszyczków, które zabrały później do domu. Dzieci poprzez te zajęcia miały możliwość zapoznania się z tradycjami wielkanocnymi. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i życzymy Zdrowych i Radosnych Świąt.