WIELKANOCNE ZAJĘCIE Z RODZICAMI W GRUPIE "ŻABKI"

Dnia 22 marca 2016 r.”Żabki” wraz z rodzicami spotkały się na wielkanocnym zajęciu otwartym. Dzieci wykazały się znajomością tradycji wielkanocnych oraz umiejętnościami przeliczania porównywania liczebności i zdolnościami plastycznymi. Była to okazja do ponownej obserwacji swojego dziecka na tle grupy rówieśniczej oraz możliwość przygotowania wspólnej ozdoby wielkanocnej – koszyczka i jajeczka. Taka wspólna rodzinna praca dostarcza dzieciom i rodzicom wiele radości . WESOŁYCH ŚWIĄT!!