WIZYTA "ŻABEK" W SZKOLE

W ramach Dni Otwartych przedszkolaki odwiedziły szkołę - brały udział w lekcji kl III. Dzieci wysłuchały inscenizację o tematyce wielkanocnej, wykonały wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami piękne kartonowe pisanki i wspólnie się bawiły. Dzieci miały więc okazję poznać jak wygląda lekcja, czym różni się szkolna klasa od przedszkolnej sali. Na zakończenie otrzymały wykonane wcześniej zakładki do książek. Dziękujemy :). Odwiedziły również świetlicę, w której być może będą spędzać trochę czasu po lekcjach. Taka wizyta na pewno przyczyni się do przełamania strachu przed szkołą.