LAUREACI KONKURSU "Moja ulubiona Pani z przedszkola"

W piątek 18 marca w naszym przedszkolu odbył się finał konkursu plastycznego pt. "Moja ulubiona Pani z przedszkola". I miejsce zdobył – Bartosz Koperniak gr. "Śmieszki", II miejsce – Marta Jaworska gr. "Śmieszki", III miejsce – Maja Kawalerowicz gr. "Motylki", wyróżniona została dwójka dzieci – Izabela Dybek gr. "Gwiazdeczki" i Anastazja Bajor gr. "Myszki". Laureaci otrzymali książeczki, coś słodkiego oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!