"Kwiatuszki" i "Pszczółki" z wizytą w Urzędzie Miasta w Radlinie

Dnia 7.03.2016 roku grupy: "Kwiatuszki" i "Pszczółki" wybrały się z wizytą do Urzędu Miasta w Radlinie aby poznać pracę kobiet. Dzieci po raz pierwszy miały okazję zobaczyć stanowiska pracy, sprzęt niezbędny do pracy w takim miejscu oraz dużą salę konferencyjną. Dzieci były bardzo aktywne podczas rozmowy z Burmistrzem Miasta- Panią Barbarą Magiera, chętnie udzielały odpowiedzi na pytania. Po ciekawych dyskusjach z Kierownictwem Urzędu dzieci zwiedziły pomieszczenia biurowe, aby zobaczyć jak w praktyce wygląda praca urzędnika. Spotkanie z młodymi mieszkańcami miasta było ciekawym doświadczeniem.