NASZE PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ

W środę 10 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Wodzisławiu Śląskim odbył się I Konkurs Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków pt: „Let’s sing”. Nasze przedszkole na konkursie reprezentowały:  Marcelina Kiljan z grupy „Śmieszki”, Maja Mrozek z grupy „Skrzaty” oraz Klaudia Piekarczyk z grupy „Kotki”. Dziewczynki na scenie zaprezentowały się wspaniale co wymagało dużej odwagi. Naszym sukcesem było II miejsce w kategorii 3,4 latki, które zajęła Maja Mrozek. Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych wokalistek, a Mai gratulujemy sukcesu! Składamy również podziękowania rodzicom dziewczynek za pomoc i współpracę.