LAUREACI KONKURSU "MASKA DLA KOPCIUSZKA"

W poniedziałek 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się finał konkursu pt. "Maska dla Kopciuszka". I miejsce zdobyła – Justyna Hołubowicz gr. "Kotki", II miejsce – Nicola Józefowska gr. "Żabki", III miejsce – Michalina Tomczak gr. "Biedronki", były także trzy wyróżnienia, które otrzymały następujące dzieci: Mikołaj Banasik gr. "Żabki", Zuzanna Adamczyk gr. "Gwiazdeczki" oraz Aleks Frydrych gr. "Myszki". Pani Wicedyrektor wręczyła laureatom nagrody oraz dyplomy. Pozostałe dzieci otrzymały "małe co nieco" za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy!