Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale- czyli balik 2016!

Balik karnawałowy w przedszkolu to zawsze niezwykły dzień  bardzo lubiany i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.  Tegoroczny balik w naszej akademii odbył się 5 lutego.  W pięknie udekorowanym przedszkolu już od rana panowało wielkie podekscytowanie, a w salach pojawiali się kolorowi bohaterowie ulubionych dziecięcych bajek: wróżki, królewny,  motylki, biedronki, koniki, rycerze, piraci, policjanci, nie zabrakło również  Spider-Mana i  Batmana  oraz wielu  innych postaci.  Po śniadaniu w każdej z sal odbyły się tańce, konkursy oraz zabawy przerywane chwilami odpoczynku przy  słodkim poczęstunku. Przedszkolaki uczestniczyły również w sesji fotograficznej.  Wspólna zabawa przyniosła  wszystkim wiele radości, a to  przecież było głównym celem naszego balu. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie wspaniałych strojów karnawałowych :)