Dzień Babci i Dziadka w grupie „Kotków”

Dnia 27.01.o godz. 9.45 odbyła się w grupie „Kotków” uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. Były wzruszające wiersze, piosenki okolicznościowe oraz tańce. Dziewczynki w strojach gwiazdeczek zatańczyły poleczkę, a chłopcy – taniec bałwanków. „Kotki” złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia wręczając im własnoręcznie wykonany upominek. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i Babć i Dziadków.