Chociaż troszkę latek mamy, to z wnukami wciąż hasamy – Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedroneczki

28 stycznia naszą grupę zaszczycili wspaniali goście – Babcie i dziadkowie. Dzieci były bardzo szczęśliwe a zarazem podekscytowane wizytą tak znamienitych gości. Nasze spotkanie przebiegło w szczególny sposób. Najpierw dzieci przedstawiły krótki program artystyczny, prezentując wiersze i piosenki, a następnie wnuczęta zaprosiły gości do wspólnej zabawy. Babcie miały możliwość nauczenia się nowego tańca – Poleczki Anien, dziadkowie natomiast wspaniale radzili sobie w zabawach z chustą animacyjną. Wszyscy bawili się wspaniale, nie zabrakło również poczęstunku i prześlicznych prezentów. Bardzo dziękujemy za wspólna zabawę i będzie nam bardzo miło gościć ich u nas ponownie.