DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „ŚMIESZKACH”

25 stycznia „Śmieszki” zaprosiły do przedszkola babcie i dziadków, by świętować ich wielki dzień. Zaproszeni goście rozsiedli się wygodnie w sali rytmicznej. „Śmieszki” rozpoczęły występ inscenizacją jasełek zaś druga część poświęcona była babciom i dziadkom. Były tańce, piosenki, wierszyki i granie na zrobionych przez dzieci instrumentach. Po odśpiewaniu tradycyjnego 100 lat goście zostali zaproszeni na poczęstunek – ciasto upieczone przez mamy oraz kawę. Na końcu babcie i dziadkowie otrzymali prezenty zrobione przez dzieci – swoje portrety, kaktusy, kwiatki i upominek z gliny. Rozchodząc się do domów podziękowali dzieciom i wychowawczyni za udany występ.