„SKRZATY” WYSTĘPUJĄ DLA BABCI I DZIADKA

Z okazji święta Babci i Dziadka dzieci z grupy „SKRZATY” przygotowały program artystyczny  na który ochoczo przybyli zaproszeni Babcia i Dziadek. Przedszkolaki odświętnie ubrane zaprezentowały dla swoich dziadków piosenki, wiersze, tańce ludowe, a wszystko przy akompaniamencie pianina na którym przygrywała  Pani Agnieszka Zdrzałek. Dzieci  zagrały  także kolędę na  instrumentach, a na koniec  złożyły swoim Dziadkom życzenia obdarowując ich własnoręcznie ulepionym  i przyozdobionym serduszkiem z masy solnej. Babcie i Dziadkowe nie ukrywali wzruszenia nagradzając swoje wnuki gromkimi brawami. Po części artystycznej nasi goście udali się do jadalni na poczęstunek. Wszystkim Babciom oraz Dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie.