Gwiazdeczki i kotki wspólnie uczestniczą w działaniach edukacyjnych w ramach programu Mamo,Tato wolę wodę!

14.01.2016 r. o godz. 9 30 grupy Gwiazdeczki i Kotki wspólnie uczestniczyły w zajęciach z zakresu roli wody w życiu człowieka oraz jej znaczenia dla naszego zdrowia, w ramach programu Mamo, Tato, wolę wodę! Przedszkolaki zapoznano z tematem pragnienia oraz oznakami, którymi organizm sygnalizuje, że chce nam się pić. Zachęcano dzieci do zwrócenia uwagi na swój organizm, jego potrzeby i sposoby dbania o niego. Wykształcano u dzieci nawyk picia wody przez cały dzień (kiedy i ile). Podsumowaniem zajęć było wykonanie przez obie grupy pracy plastycznej pt. Zegar mojego dnia.