wiąteczne spotkanie z rodzicami w grupie „Kotków”

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, ponieważ towarzyszy im wyjątkowa atmosfera. Czas ten to również okazja do spotkania w przedszkolu - dlatego 22 grudnia o godzinie 16.00 „Kotki” wraz z wychowawczyniami zaprosiły rodziców aby wspólnie radować się nadchodzącymi świętami. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny w przepięknych strojach gwiazdeczek oraz bałwanków, którym towarzyszył wesoły Mikołajek. Następnie wszyscy udali się na poczęstunek, gdzie odbyła się degustacja upieczonych przez przedszkolaki ciasteczek. „Kotki” złożyły rodzicom świąteczne życzenia oraz wręczyły wykonaną przez siebie kartkę.