WIGILIJKA W GRUPIE "ŻABKI"

Wszyscy czekamy na Święta. To radosny, rodzinny czas - pełen dobroci, miłości. "Ten wieczór pachnie choinką,wesoło mruga lampkami.Siedzimy razem przy stole, dzielimy się życzeniami." W naszej grupie również składaliśmy sobie życzenia, częstowali łakociami. A czego dzieci życzą Rodzicom? Oto ich życzenia: dużo zdrowia, prezentów i radości; wielu przyjaciół i miłości. Żeby wszyscy byli bogaci i mili w każdej chwili. Niech nikt się nie bije i nie kłóci. By Dzieciątko nie minęło żadnego domu,;by wszyscy się cieszyli, że Maryja Jezusa urodziła. Niech na choinkach gwiazdka świeci, niech cieszą się dorośli i dzieci. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!