Swiąteczne spotkanie z rodzicami w grupie „Skrzaty”

W poniedziałkowe późne  popołudnie ( 14.12.)  w przedszkolu ponownie zagościły przedszkolaki z grupy „Skrzaty” tym razem w towarzystwie swoich rodziców. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowały inscenizację świąteczną do której długo się przygotowywały i tym bardziej z przejęciem oczekiwały dnia występu. Średniaki w  strojach aniołków i gwiazdeczek śpiewały, tańczyły i recytowały dla swoich rodziców, którzy z dumą nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy udali się na poczęstunek. Na koniec dzieci  złożyły swoim rodzicom życzenia i obdarowały  ich własnoręcznie ozdobioną choinką. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i jeszcze raz życzymy RADOSNYCH ŚWIĄT!