WYNIKI KONKURSU "ODKRYWAMY TALENTY"

Każdy posiada jakiś talent, jednak aby go odkryć trzeba pokonać lęk i pokazać na co nas stać. W piątek 18 grudnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs dziecięcych talentów, w których odkrywaniu pomagała Myszka Mini. W konkursie brały udział wszystkie chętne dzieci w wieku 3-6 lat, z poszczególnych grup wytypowane przez swoje nauczycielki. Niezalażne Jury składające się z 5 osób: Dyrektor Joanna Kostrzewa – przewodnicząca jury i zaproszeni goście - Pani Marieta Kuczera-Rok, Pani Jadwiga Pietrek, Pani Katarzyna Banach oraz Pani Anna Muszer. Szanowne Panie oceniały umiejętności wokalne, taneczne, zdolności plastyczne a także inne umięjętności rzadko spotykane. Jury oceniło dzieci następująco: KATEGORIA PIOSENKA: I miejsce - Dajana Maroszek, gr. "Śmieszki", II miejsce - Maja Mrozek, gr. "Skrzaty", a także Maja Skorupa, gr. "Żabki", III miejsce - Jakub Ligus, gr. "Motylki", wyróżnienia otrzymały następujące dzieci - Julia Oleś, gr. "Jeżyki", Kinga i Laura Sitko, gr. "Myszki" oraz Aleksandra Byczek, gr. XI "Żabki. KATEGORIA WIERSZ: I miejsce - Marcelina Kiljan, gr. "Śmieszki", II miejsce - Wojtek Szytenhelm, gr. "Kwiatuszki". KATEGORIA TANIEC: I miejsce - Marcelina Kiljan, Martyna Banach, gr. "Śmieszki", II miejsce - Zofia Rduch, gr. "Gwiazdeczki", III miejsce - Emilia Kufka, gr. "Biedronki". KATEGORIA GIMNASTYKA: I miejsce - Emilia Siwarska, gr. "Śmieszki". KATEGORIA PRACA PLASTYCZNA: I miejsce – Helena Surowiec, gr. "Śmieszki", II miejsce – Izabela Dybek, gr. "Gwiazdeczki", III miejsce – Karol Skorupa, gr. "Kwiatuszki" a także Zuzanna Rybiński, gr. "Biedronki". Wyróżnienia otrzymały: Klaudiusz Witek gr. "Śmieszki", Fabian Zielenkiewicz, gr. "Zajączki", Milena Jurochnik gr. "Motylki", Sandra Wojciechowska, gr. "Żabki". Dziękujęmy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.