LAUREACI KONKURSU NA "EKO - OZDOBĘ CHOINKOWĄ"

Dnia 11 grudnia odbył się finał konkursu na EKO-OZDOBĘ CHOINKOWĄ, który organizowany był przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Radlinie. Nasze dzieci wzięły czynny udział w konkursie i kilkoro z nich znalazło się w gronie laureatów : II miejsce: Karmena Szaruga ("Śmieszki"), wyróżnienia: Kasper Pietrasz (Żabki") i Bartosz Prucnal(" Śmieszki"). Pozostałe, uczestniczące w konkursie dzieci, otrzymały dyplomy uczestnictwa. Wszystkie prace były bardzo piękne i ciekawe, a dzieci robiły je z dużym zaangażowaniem. Gratulujemy!!