REGULAMIN KONKURSU "Odkrywamy talenty"

Termin konkursu – 18.12.2015r. W konkursie "ODKRYWAMY TALENTY" mogą brać udział dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego nr 3 w Radlinie w wieku od 3-5 lat. Uczestnicy konkursu zostaną wytypowani przez nauczycieli poszczególnych grup wiekowych i zgłoszeni do konkursu w poszczególnych kategoriach. Konkurs obejmuje sześć kategorii: TANIEC, PIOSENKA, PRACA PLASTYCZNA, WIERSZ, FOTOGRAFIA, GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA. Niezależne Jury składające się z pięciu osób (zaproszonych Gości) oceniać będzie: w kategorii TANIEC – umiejętności taneczne do wybranego utworu muzycznego oraz sposób zaprezentowania się uczestnika, w kategorii PIOSENKA – umiejętności wokalne ze szczególnym zwróceniem uwagi na to czy uczestnik śpiewa do przygotowanego podkładu muzycznego, czy do wybranej przez siebie piosenki oraz ogólne wrażenia artystyczne, w kategorii PRACA PLASTYCZNA – zdolności plastyczne, samodzielność oraz trudność wykonania pracy, w kategorii WIERSZ – sposób prezentacji wiersza, ogólny przekaz artystyczny, w kategorii FOTOGRAFIA – jakoś i tematyka wykonanych zdjęć oraz sposób ich zaprezentowania, w kategorii GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA – układ ćwiczeń, prawidłowe ich wykonanie do podkładu muzycznego. Oceniając poszczególne kategorie Jury weźmie pod uwagę również wiek uczestnika konkursu. W KAŻDEJ KATEGORII UCZESTNICY MOGĄ ZDOBYĆ I, II, III MIEJSCE. Dla dzieci, które nie zdobędą żadnego z wyżej wymienionych miejsc przewidziano grupowe podziękowania za udział w konkursie. WYNIKI KONKURSU ZOSTANĄ OGŁOSZONE 21 GRUDNIA 2015 R. W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 IM. "AKADEMII WESOŁYCH BAJTLI" W RADLINIE ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA, A NAGRODY WRĘCZY PANI DYREKTOR PRZEDSZKOLA 22 GRUDNIA 2015 R. NA TERENIE PLACÓWKI – Organizatorzy konkursu PP nr 3.