Wizyta Górnika w grupie „Myszki”

Dnia 4 XII 2015 r. o godz. 13.30 do grupy „Myszki” przyszedł gość – górnik KWK „Marcel”. Tatuś jednej z Myszek prezentował się wspaniale w stroju galowym, o którym pięknie opowiadał. Ponadto dzieci poznały specyfikę pracy z kopalni, obejrzały i przymierzyły hełm, maskę oraz mogły sprawdzić jak działa lampa górnicza. Gość przyniósł dzieciom bryłki węgla, które mogły dotknąć i sprawdzić czy brudzą. Po zabawie wszyscy usiedli do wspólnego zdjęcia. Myszki bardzo dziękują tatusiom Laury i Kingi za przybycie.