PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „MYSZKI”

Dnia 19.X. 2015 r. o godz. 16.00 rozpoczęła się uroczystość pasowania na przedszkolaka w grupie Myszek. Dzieci potrafiły przełamać tremę i zaprezentowały piękny program artystyczny - śpiewały poznane w przedszkolu piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Po złożeniu ślubowania pani Dyrektor pasowała każdą Myszkę wielkim ołówkiem na przedszkolaka, wręczała dyplom i kolorowy upominek przygotowany przez mamy. Rodzice mogli zobaczyć to czego nauczyły się ich dzieci, ale również wziąć czynny udział w zabawach. Uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.