DZIEŃ MISIA W "ŻABKACH"

„Miś jest mały i puchaty, miś jest fajny i kudłaty, miś jest gruby jak ta kula, misia zawsze się przytula.” 25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci naszej grupy przyszły do przedszkola razem ze swoimi misiami. Sporo ich się nazbierało! Było wesoło i przyjemnie podczas wielu wspólnych zabaw, rozmów i odpoczynku. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, wykonały wiele prac plastycznych ( również w poprzednich i kolejnych dniach) i opowiadały o swoim misiu. Słuchały też bajek o misiach z różnych stron świata.