W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!!!

O tym, że trzeba codziennie się kąpać, myć ząbki i zmywać z brudnych rączek "skaczące bakterie" wiedzą dzieci z grupy  "Pszczółki" i "Kwiatuszki". Przed każdym posiłkiem i po jego spożyciu "Pszczółki" i  "Kwiatuszki" udają się do łazienki, by zachować czyste i pachnące rączki. Dzieci wiedzą również jak ważna jest gimnastyka aby być zdrowym i silnym. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci obejrzały bajkę "Reksio czyścioch", a także chętnie odpowiadały na pytania nauczyciela na temat jej treści i przekazu jaki za sobą niosła. Wykorzystując multimedia do realizacji zajęć, dostarczamy dzieciom mnóstwo atrakcji, jak również wprowadzamy urozmaicenie w przekazie wiedzy.