SRINTEM DO MARATONU

Przedszkolaki z naszych grup: „Motylki”, Śmieszki” i „Żabki” wzięły udział w I OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”. Najpierw wszyscy zawodnicy przygotowywali się do wielkiego wydarzenia, gimnastykując swoje ciało. Wykonywali skłony, przysiady jak prawdziwi sportowcy. Gdy dzieci usłyszały gwizdek oznaczający START ruszyły z miejsc i bardzo szybko pokonały całą trasę. Po skończonych biegach wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone medale i dyplomy. Bawiły się również na pobliskim placu zabaw. SPORT TO ZDROWIE!!!!