Spotkanie integracyjne "Kwiatuszków" z Rodzicami

29 października porą popołudniową "Kwiatuszki" przyszły do przedszkola wraz z rodzicami by wspólnie się pobawić. Najpierw zaprezentowały, czego się nauczyły w czasie zajęć w przedszkolu, potem przedstawiły swoim rodzicom kolegów i koleżanki. Aby nie było tak, że tylko śpiewamy o uśmiechu to wszyscy obecni mieli narysować z jaką miną przychodzą do przedszkola. Oj dużo, dużo było tych uśmiechów! Na dowód tego jakimi jesteśmy super przedszkolakami Rodzice zobaczyli prezentacje zdjęć pt."Dzień z życia przedszkolaczka". Spotkania będą odbywać się cyklicznie co miesiąc - ich celem jest wzajemna integracja maluszków, jak i ich rodziców oraz wzbogacenie pozytywnych doświadczeń dzieci w kontaktach z dorosłymi i rówieśnikami. Tak więc zapraszamy "Kwiatuszki" wraz z Rodzicami na Andrzejkowe spotkanie za miesiąc.