89 urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 16.X. o godz. 14.00 przedszkolaki z grupy "Myszki" gościły na urodzinach Kubusia Puchatka w Miejskiej Bibliotece w Radlinie. Dzieci poznały historię powstania opowiadań o najsłynniejszym misiu świata.
Kubuś Puchatek to książka o przygodach Krzysia i gromady jego pluszowych zwierzęcych przyjaciół: misia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska czy Kłapouchego. Czytając ją dzieciom pozwalamy im poznać kolorowy, ciekawy i dynamiczny świat przyrody, ale także znaczenie przyjaźni.
Myszki złożyły solenizantowi piękne życzenia,  wysłuchały jednego z opowiadań,  skosztowały przysmaku misia - miodku i podpisały kontrakt, który mówi o tym, że zawsze będą Jego przyjacielem.
Urodziny zakończyła wspólna zabawa z mieszkańcami Stumilowego Lasu.