ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE SKRZATÓW

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym rodzic w roli obserwatora może zobaczyć, jak funkcjonuje jego dziecko w grupie rówieśniczej. Taką okazję mieli również rodzice z grupy „Skrzaty”, którzy  w czwartkowy poranek (22 października)  zostali zaproszeni do przedszkola na zajęcie pokazowe. Tematyka zajęcia związana była z przygotowaniem się zwierząt leśnych do zimy. Dzieci z uwagą wysłuchały opowiadania pt: „Jak Skrzatuś oglądał mieszkania na zimę”, a następnie odpowiadały na pytania prezentując swoje wiadomości, które nabyły w trakcie całego tygodnia. Przedszkolaki  zaprezentowały swoim rodzicom również umiejętność podziału wyrazów na sylaby, liczenia w zakresie od 1 do 5, a także umiejętności taneczne i wokalne.