Swięto Pieczonego Ziemniaka w grupie „Kotków” i „Myszek”

14.10. o godz. 10.00 - przedszkolaki z grupy „Kotki” i „Myszki” gościły w ogródku Marty M. Świętowaliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Dzieci poznały historię ziemniaka, oraz tradycje związane z wykopkami. Była wesoła zabawa na świeżym powietrzu, oraz degustacja pieczonych ziemniaczków. Poczęstunek przygotowany przez rodziców Martusi bardzo wszystkim smakował. Święto Pieczonego Ziemniaka - to nie tylko promocja zdrowego odżywiania się, ale również doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu w atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy. Każdy uczestnik wspaniałej imprezy otrzymał „ziemniaczany order”.