„Kotki” na Urodzinach Kubusia Puchatka

14 października Kubuś Puchatek skończył 89 lat. Z tej to okazji grupa „Kotki” odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Radlinie. Atrakcją urodzin był list skierowany do dzieci oraz smakowity miodek, którym wszyscy się zajadali. Przedszkolaki wykazały się również dużą znajomością postaci ze Stumilowego lasu, odgadując zagadki. Brały również udział w wesołych zabawach ruchowych. Najważniejszą jednak częścią urodzin, było podpisanie „Paktu Wiecznej Przyjaźni z Kubusiem”. Każde dziecko odrysowało swoją rączkę pod „dokumentem”, który zabraliśmy do przedszkola. Uroczystość była bardzo udana i z niecierpliwością czekamy na kolejne Urodzinki.