Warsztaty z zakresu Edukacji europejskiej z rodzicami w grupie "Gwiazdeczki"

Z Kubusiem Puchatkiem poznajemy Anglię – tak brzmiał temat spotkania integracyjnego, które odbyło się 14 października. Kubuś Puchatek był honorowym gościem, a dzieci razem z nim poznały Anglię. Dowiedziały się, iż miś właśnie pochodzi z tego kraju, że Anglia jest wyspą i można polecieć na nią samolotem. Zobaczyły flagę kraju i położenie na mapie. Poznały najważniejsze zabytki: "Big Ben", "London Eye" na podstawie ilustracji, jak również królową Elżbietę II. Była też część artystyczna – dzieciaki zaśpiewały w języku angielskim piosenkę pt." Teddy Bear" i zatańczyły jak na balu z rodzicami taniec, który wcześniej trenowały. Następnie wykonywały wspólnie korony królewskie. Jakie im wyszły widać na niżej zamieszczonych zdjęciach. Chętne osoby piły angielską herbatkę i częstowały się słodkimi ciasteczkami.