Pasowanie na Starszka w grupie "Biedronki"

Ważną uroczystością wewnątrzgrupową było Pasowanie na Starszaka, które odbyło się 9 października w naszym przedszkolu. Był to bardzo ważny dzień dla całej grupy, dzieci bardzo przeżywały to donośne wydarzenie. Aby zostać starszakiem dzieci musiały pokonać tor przeszkód, odśpiewać hymn przedszkolny i wypić napój starszaka (kwaśny sok pomarańczowo-cytrynowy) nie grymasząc i nie krzywiąc buzią. Dopiero potem Pani Dyrektor pasowała je na starszaki i wychowawca wręczał każdemu medal Starszaka.