"Żabki" i "Jeżyki" świętują urodziny Puchatka

Każdy chyba zna Kubusia Puchatka. Aż trudno uwierzyć że ma już 89 lat !! Z okazji jego urodzin dzieci z grup „Żabki” i „Jeżyki” wesoło się bawili i częstowali małym „co nieco” czyli miodkiem i chrupkami. Nie zapomnieli też o odśpiewaniu „Sto lat” , wykonaniu wielu prac plastycznych i zabawach z maskotkami. A czego życzono Kubusiowi? - oto kilka ułożonych przez dzieci życzeń: "Kochany Kubusiu ! życzymy Ci Przyjaciół wielu, dużo gości miodku, zdrowia i radości. My życzenia ci składamy, byś był jak najdłużej z nami. Niech dzieci o Tobie zawsze pamiętają Bawią się z Tobą i Cię kochają"