„MOTYLKI” I „ŻABKI’ WZIĘŁY UDZIAŁ W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Przy doskonałych do biegania warunkach atmosferycznych, dzieci z radlińskich przedszkoli toczyły boje o zwycięstwo. Najpierw była rozgrzewka, a po niej wszystkie dzieci doskonale poraziły sobie z pokonaniem wyznaczonej trasy. Szczególnie gratulujemy Milence Jurochnik (grupa IX „Motylki”), która zajęła III miejsce. Brawo!!!!! Ale oczywiście gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom – pokonali trasę, ukończyli bieg :). Po biegach na dzieci czekała ciepła herbatka i cukierki. Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.