Straż Miejska wśród starszaków

Bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet. Dlatego wielką wagę przykładamy do wyrobienia wśród dzieci nawyków poprawnego i bezpiecznego poruszania się po ulicach. Przez cały tydzień dzieci z grup „Żabki”, Śmieszki” i „Motylki” zapoznawały się z zasadami bezpieczeństwa pieszych, a w poniedziałek, 21 września, wiedzę tę poszerzyli strażnicy Straży Miejskiej. Strażnicy, poprzez pogadankę i spacer ulicami miasta utrwalali nawyki prawidłowego przechodzenia przez ulicę. Taka poglądowa lekcja na pewno długo zostanie w pamięci przedszkolaków. Dodatkową atrakcją były otrzymane od gości odblaski, które także w istotny sposób przyczynią się do wyrobienia nawyku dbania o bezpieczeństwo.