Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie „Skrzaty”

25 czerwca w grupie maluszków odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2014/2015. Uroczystość  rozpoczęła się od podziękowań oraz wręczenia upominków wszystkim przedszkolakom, które dzielnie przez cały rok uczęszczały do przedszkola. Za swój pierwszy rok zabawy  i nauki „Skrzaty” otrzymały „Dyplom Wzorowego Przedszkolaka” oraz  przypinkę z logo grupy i imieniem.  Po słodkim poczęstunku dzieci zaprosiły swoich Rodziców do wspólnej zabawy.  W miłej atmosferze, pełni wrażeń rozstaliśmy się na czas wakacji aby odpocząć i wrócić we wrześniu do przedszkola już jako „średniaki”.