"Śmieszki" w Parku Linowym

20 czerwca br. o godzinie 10.00 większość rodziców ze „Śmieszkami” zebrała się w Parku Linowym na Obszarach, by przy grillu i innych pysznościach zakończyć rok szkolny. Chociaż prognozy pogody nie były dla nas łaskawe to jednak słoneczko nieśmiało przebijało się przez chmury. Dzieci rozbiegły się po parku, by korzystać z uciech a rodzice gawędzili sobie, od czasu do czasu odchodząc, by zrobić swoim pociechom sesje zdjęciową i namówić do zjedzenia czegoś pysznego. Rodzice stanęli na wysokości zadania, przygotowując mnóstwo pyszności – ciasta, sałatki, słodycze itp. Niestety, kiedy rozpadało się na dobre a chłód zaczął wszystkim dokuczać o godzinie 13.30 pożegnaliśmy się, umawiając się na kolejne wrześniowe spotkanie. Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WAKACJI ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEGO, BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU, WRACAJCIE CALI I ZDROWI! DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU.