ZAJĄCZKI I ICH PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA NA POŻEGNANIE

25 czerwca miejsce ostatnia uroczystość w grupie ogniskowej – pożegnanie z przedszkolem. Po spędzeniu wielu wspaniałych chwil, po wspólnych przeżyciach, po wspólnych wycieczkach, po wspólnych zabawach przyszedł niestety czas na trudne rozstanie. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe tablo, które zawsze będzie mu przypominać o koleżankach i kolegach z zajączkowej grupy. Każdemu dziecku wręczono też pamiątkowego Zajączka - symbol grupy. Pani Mariola i pani Bożenka życzyły każdemu Zajączkowi sukcesów w szkole!!! Zajączki do zobaczenia na radlińskich ulicach!!! Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o przedszkolu!