RADLIŃSKI OSKAR DLA NASZEJ WYCHOWANKI

W dniu 23 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Radlinie odbyła się coroczna uroczystość podsumowująca osiągnięcia uczniów i nauczycieli za rok 2014/ 2015. Mamy zaszczyt poinformować, że Radlińskim Oskarem została nagrodzona nasza wychowanka Natalia Kluba za osiągnięcie w konkursie artystycznym na szczeblu wojewódzkim. Statuetkę i dyplom odebrała z rąk Pani Burmistrz Barbary Magiera oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Gabrieli Chromik. Natalia w roku szkolnym 2014 / 2015 zdobyła wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym oraz wojewódzkim konkursie plastycznym. Na uroczystości była najmłodszą nagrodzoną!!! Jeszcze raz gratulujemy!!!