WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

15 czerwca „Śmieszki ” i „Motylki” miały okazję zapoznać się z życiem Indian. Dzieci zwiedziły obozowisko Indian znajdujące się w Tworkowie koło Raciborza. W części muzealnej podziwialiśmy zgromadzone indiańskie eksponaty. Wielki Wódz oprowadził nas po swoim obozowisku, przygotował dla dzieci sprawnościowe konkurencje – strzelanie z łuku, drewniane lotki, łowienie ryb. Mogliśmy również odpocząć posilając się chlebkiem w namiocie „Tipi”, gdzie przy rozpalonym na środku ognisku słuchaliśmy bajki opowiedzianej przez Wielkiego Wodza.