JEDZIE POCIĄG Z ZAJĄCZKAMI !!!

27 maja zajączki wybrały się w podróż pociągiem. Przygoda rozpoczęła się na stacji Rybnik Niedobczyce a zakończyła w Raciborzu. Celem wycieczki było nabywanie przez dzieci umiejętności korzystania ze środków transportu. Szczególną uwagę zwracano dzieciom na bezpieczne zachowanie się podczas przyjazdu pociągu na peron. Zajączki poznały nazewnictwo dotyczące kolei. Zwiedziły zamek piastowski w Raciborzu, zobaczyły bieg rzeki Odry. A, że pogoda dopisała był czas na konsumpcję pysznych lodów i zabawy na palcu zabaw.