STRAŻNIK MIEJSKI Z WIZYTĄ U "SKRZATÓW", "BAJTLI" I "GWIAZDECZEK"

9 czerwca grupy maluszków odwiedził funkcjonariusz Straży Miejskiej z Radlinia, który przybył do przedszkola, aby porozmawiać z najmłodszymi o bezpieczeństwie z racji nadchodzących wakacji. Pan Krzysztof przekazał dzieciom wiele cennych informacji dotyczących bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz sposobów zachowania się w kontaktach z nieznajomymi. Przedszkolaki dowiedziały się również, jak wzywać pomocy i do kogo można się po nią zwrócić. Na koniec Pan Krzysztof wręczył wszystkim  upominki w postaci odblaskowych serduszek. Przedszkolaki obiecały, że zabiorą odblaski ze sobą w wakacyjne podróże, aby być widocznym i bezpiecznym na drodze.