„SKRZATY” NA WYCIECZCE W RYBNIKU-KAMIENIU.

3 czerwca nadszedł oczekiwany dzień wycieczki autokarowej do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku-Kamieniu. Pogoda dopisała,  więc od razu po śniadaniu  wyruszyliśmy pod MOK w Radlinie gdzie już czekał na nas autokar. Dzieci były bardzo podekscytowane, gdyż dla większości z nich była to pierwsza jazda autobusem.  Na miejsce przybyliśmy zgodnie z planem i od razu  wyruszyliśmy na poszukiwanie dinozaurów. Trzeba przyznać, że dinozaury  zrobiły na przedszkolakach niemałe wrażenie, zwłaszcza te, które poruszały się wydając odgłosy. Następnie odwiedziliśmy  krainę bajek, w której „Skrzatom” najbardziej spodobał się domek Baby Jagi oraz mówiący Jaś i Małgosia. W kolejnej części parku czekały na nas jeszcze większe atrakcje. Przejazd saneczkami oraz kolejka „Kaczuszki”, na której maluchy jechały aż dwa razy.  Emocji było wiele, dzieci szybko zgłodniały i chętnie zajadały się bananami oraz herbatnikami odpoczywając w cieniu. Na koniec przedszkolaki szalały do woli na wspaniałym placu zabaw w towarzystwie swoich pań. Pobyt upłynął nam bardzo szybko i trzeba było wrócić do przedszkola na obiad. Po wycieczce zostały nam tylko miłe wspomnienia, które prezentujemy na zdjęciach poniżej.