„DZIEŃ DZIECKA” W „ŚMIESZKACH”

Jak co roku w naszym przedszkolu wesoło i radośnie obchodzony jest Dzień Dziecka. Tak było i tym razem. Po śniadaniu, niczego nieświadome dzieci usiadły na dywanie a tu rozległo się pukanie do drzwi i wszedł nieproszony gość… Myszka Miki. Myszka , jak na nią przystało nie mówiła ludzkim głosem. Wszystko odbywało się za pomocą gestów. Były więc : powitanie, wzajemne  przedstawianie się, zabawy przy muzyce i pląsy. Myszka pożegnała się , lecz zaraz jej miejsce zastąpiła pani Agatka, która przyniosła balony i robiła z nich cuda. A potem zwinęliśmy dywan i rozpoczęła się super zabawa z bańkami mydlanymi. Słoneczko za oknem kusiło swoim ciepłem, więc była okazja, by złożyć i pomalować tekturowy domek, zasponsorowany przez jednego z rodziców.

WSZYSTKIM DZIECIOM DUŻYM I MAŁYM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY UŚMIECHU I SPEŁNIONYCH MARZEŃ!!!!